A AA

Zostań wolontariuszem...

… i zdobądź doświadczenie liczące się na rynku pracy!

Wolontariat to nie tylko szansa na rozwój osobisty i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego, ale także realny wpływ na poprawę twojego otoczenia! Dodatkowo, działając jako wolontariusz w naszej Fundacji poznasz fantastycznych ludzi oraz zdobędziesz wartościową wiedzę i umiejętności w licznych szkoleniach, które organizujemy dla naszego zespołu.
Wolontariusze PRO FUTURO mają możliwość realizacji swoich własnych, autorskich inicjatyw, w których mogą sprawdzić się jako koordynatorzy projektów, a tym samym zdobyć praktyczną wiedzę nt. zarządzania budżetem, czasem i ludźmi oraz rozwinąć swoje pasje, czyniąc jednocześnie dobro dla opolskiej społeczności  lokalnej.

Chcesz zostać wolontariuszem, ale mieszkasz poza powiatem opolskim? Nic nie szkodzi! Dołącz do nas jako e-wolontariusz!

E-wolontariat to idealne rozwiązanie dla każdego! Niezależnie od tego, gdzie mieszkasz, ile masz lat i czym się zajmujesz, jeśli tylko chcesz czynić dobro, masz wolny czas i chęci, czekamy właśnie na Ciebie! Wypełnij formularz i dołącz do nas już dziś! !

Imię *

Nazwisko *

Numer telefonu *

Płeć *

Data urodzenia *

Ulica *

Miasto *

Kod pocztowy *

Województwo *

* Oświadczam, że wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie podanych danych osobowych przez Fundację PRO FUTURO w celach rekrutacyjnych oraz w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Fundację PRO FUTURO z siedzibą w Opolu; KRS:0000893820, NIP:7543331928.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest obowiązkowe

wpłać darowiznę

Kampania pojawi się w przyszłości.

Współpraca z firmami CSR

Formy współpracy z biznesem:

DAROWIZNY FINANSOWE:

• darowizny o charakterze ogólnym, przeznaczone na naszą działalność statutową,
    • darowizny celowe, przeznaczone na wsparcie działania wybranego przez darczyńcę.
    WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Wolontariat pracowniczy w Fundacji  PRO FUTURO można realizować w dwóch obszarach związanych z prowadzonymi przez nas działaniami statutowymi. Przed rozpoczęciem działań, prowadzimy szkolenia dla wolontariuszy, a także zapewniamy wsparcie i doradztwo podczas jego realizacji.

• prowadzenie warsztatów kulturowo- integracyjnych dla obcokrajowców;
    • pomoc dzieciom w nauce

WSPÓLNE PROJEKTY

Jesteśmy otwarci na realizację nowych projektów we współpracy z darczyńcą realizującym określone przez siebie cele strategii CSR, o ile są one spójne z misją i zakresem działania Fundacji.

WARSZTATY I SZKOLENIA DLA PRACOWNIKÓW, np.:

• warsztaty las w słoiku,
    • warsztaty kulinarne
    • warsztaty dotyczące ekologii.

Warsztaty i szkolenia prowadzimy stacjonarnie lub online.

KORZYŚCI DLA FIRMY:

• realne działanie na rzecz zmiany i tworzenia bardziej przyjaznego, otwartego i różnorodnego społeczeństwa;
    • szansa na realizację założeń swojej strategii CSR;
    • budowanie wizerunku organizacji działającej w zgodzie z wartościami;
    • wzmacnianie postaw otwartości i tolerancji wśród swojego zespołu i budowanie firmowej kultury różnorodności i włączania.

OFERUJEMY:

• wzmocnienie wizerunku Państwa firmy jako partnera zaangażowanego we wspieranie ważnych celów społecznych
    • możliwość zaangażowania we współpracę pracowników i pracowniczek Państwa firmy
    • współpracę z organizacją, respektującą standardy etycznej współpracy i etycznego fundraisingu
    • przygotowanie materiałów podsumowujących wsparcie (np. artykuł na blogu, fotorelacja, wpisy na social mediach, dyplomy z podziękowaniem za wsparcie);
    • przygotowanie krótkich publikacji dla pracowników (np. broszury z przepisami zgodnymi z ideą zero waste);
    • spotkania, warsztaty lub szkolenia dla pracowniczek i pracowników lub ich dzieci (np. spotkanie z przedstawicielami Fundacji, szkolenie antydyskryminacyjne, warsztaty kulinarne, warsztaty handmade, wielokulturowe animacje dla dzieci).

Zostań sponsorem naszych projektów!

Oprócz darowizn są jeszcze inne sposoby wspierania naszej Fundacji.

Fundacja PRO FUTURO jest otwarta na różne propozycje i formy działania (np. barter, marketing społeczny, współpraca przy organizacji projektów, etc.)

NASZA FUNDACJA ORGANIZUJE PROJEKTY, DO KTÓRYCH ZAPRASZAMY ZAPRZYJAŹNIONE FIRMY I SPONSORÓW. MOŻESZ ZOSTAĆ JEDNYM Z NICH!

Projekt może być wspierany współpracą w formie barteru świadcząc usługi wzajemne (np. promocyjne, reklamowe, cateringowe, etc.) Współpraca z nami jest szansą na połączenie celów biznesowych Państwa przedsiębiorstwa z działalnością charytatywną.

Jeśli chcesz wyróżnić się spośród innych firm i wzbogacić swoją strategię marketingową pomagając przy tym innym, zgłoś się do nas! Wspólnie określimy działania korzystne dla obu stron.

Nasze działania prowadzimy przejrzyście i w oparciu o najwyższe standardy etyczne.